Rüyada doktora gitmek istemek

Ramazan P.(22) - Ordu sordu : "Evvelsi gece bir rüya gördüm. rüyada doktora gitmek istemek açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada doktora gitmek istemek, bereketli günlere, faydalı uğraşlara, bir kaç hafta içinde duyulacak müjdeli gelişmelere, mutlu olmaya, varlıklı yabancıya, imrenilen bir eşe, emniyette olmaya, ilişkisinin iyi olacağına, huzur bulmaya, yararlı işler yapacağına, birikmiş ziynete delalet eder. Başka görüşlere göre de sıkıntıya yaşantıya, maddi zorluğa, art niyetli bir düşmana, iyi hali yitirmeye, kıymet yitirmeye işarettir. Bir takım ulemalar şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya uzun süren çabaların sonunda ümit ettiği feraha, cefa ile birlikte hasret duyduğu rahata, zorlukları aşarak kazandığı müjdeye, uğraşlarının sonunda düşlediği büyük güce işaret eder.

"Rüyada doktora gitmek istemek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumlanması hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada doktora gitmek istemek
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı duygular yaşarlar.
  • Düş diye adlandırılan olgu, uyurken görülen tuhaf hallerdir
  • Uyandıktan beş dk. sonra gördüğümüz rüyanın yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Denek hayvanları üzerinde sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Yaklaşık bir kişinin hayatının ortalama 3te 1ini, farklı bir deyişle tahminen 75 yıllık bir ömrün yirmibeş yılını uykuda tüketir.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka takva, adetler, toplumsal ananeler gibi pek çok nokta ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka sonuç olarak rüya görenin ne şekilde etkileneceğini hesaba katmalı, sinirsel sorunlara neden olabilecek yorumlardan zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada doktora gitmek istemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.