Rüyada domates bitkisi görmek

Zelıha R.(19) - Yunanistan sordu : "rüyada domates bitkisi görmek açıklar mısınız? "

Rüyada domates bitkisi görmek, getirili yatırımlar gerçekleştireceğine, arkadaşlık ilişkilerinde tatmine, sevinmeye, hayırlı işler yapacağına, manevi külfeti bulunan yabancıdan uzak durulacağına, samimi genç insana, huzura kavuşmaya, özlemi duyulan bir geleceğe, mutluluğu bulmaya, yetenekli bir kişiye, getirili işlere yorulur. Aynı zamanda sorumluluktan ötürü mağdur olmaya, sağlığın tehlike altında olduğuna, iş nedeniyle üzüntüye, sıkıntı verici bir durumla karşılaşılacağına, kıymet yitirmeye işaret eder. Bazı durumlar için de rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler ki: Bu cefa çektikten sonra kavuştuğu az olan kazancının artacağına, zahmet çekerek kavuştuğu büyük güce, çektiği zorlukların meyvesini alarak istediği daha sağlıklı bir hayata, zorluklara göğüs gererek hayalini kurduğu kazanca işaret eder.

"Rüyada domates bitkisi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların analizi ile alakalı bilmedikleriniz

rüyada domates bitkisi görmek
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli hisler yaşarlar.
  • Rüyalarda genellikle iç spiker vardır. Daha önce görmediğimiz yerlerin, daha önce karşılaşmadığımız kişilerin isimlerini söyler.
  • Rüyalarda en çok hissedilen olgulardan biri kuşkudur. Negatif duygular pozitif duygulardan baskındır.
  • Düş denilen şey, uykuda yaşanan belirsiz hallerdir
  • Beynimiz duyularımızın o sırada duyduğu şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin aynı seviyede ses ve duyguları tecrübe ederler.
  • Kimi zaman net olarak bazı zaman da kapalı şekilde gelecekle ilgili haberler görülür.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. hareket edemez.

Yasal Uyarı: "Rüyada domates bitkisi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.