Rüyada don satın almak

Gökhan N.(42) - İzmir sordu : "Geçen gün size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada don satın almak açıklar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada don satın almak, huzur bulmaya, ettiği yeminini tutacağına, kısa sürede alınacak iyi habere, karlı girişim içinde bulunacağına, servete, sağlıklı yaşamaya, imrenilen bir mutluluğa, beklentilerin yerine geleceğine, manevi yükü bulunan insandan yakasını kurtarmaya, paraya gelecek artışa, mutluluğa yorulmaktadır. Hoşnutsuz yorum olarak da fenalık görmeye, değer kaybetmeye, mesuliyetten ötürü mağdur olunacağına, anlayışsız bir düşmana, sıkıntıya düşmeye işarettir. Farklı bir açıdan yaklaşan yorumcular derler ki: Bu rüya çektiği zorlukların sonunda ümit ettiği az olan kazancının artacağına, sıkıntı sonrasında gözlediği müjdeye, çektiği zorlukların sonunda ümit ettiği itibarlı mertebeye, cefa çekerek hasret duyduğu büyük güce delalet eder.

"Rüyada don satın almak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin analizleri hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada don satın almak
  • Rüyayı yorumlayan, mutlak suretle sonuç olarak kişinin ne derecede etkileneceğini hesaba katmalı, sinirsel sorunlara yol açacak değerlendirmelerden elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Rüya yorumu yapan kişinin kesinlikle rüyalarda görülenin tabirini bilmesi gerekir.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri tarafından iletilmiştir ve günümüzde önemini sürdürmektedir.
  • Rüya diye adlandırılan şey, uykuda görülen tuhaf hallerdir
  • Rüya yorumcusunun altıncı hissinin kuvvetli olması gereklidir.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada don satın almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.