Rüyada dondurma yemek istemek

Güldüren N.(32) - Mersin sordu : "Gördüğüm neredeyse tüm tabirler sitenizde yer buluyor ancak rüyada dondurma yemek istemek açıklar mısınız? "

Rüyada dondurma yemek istemek, arzuların hayata geçeceğine, iyi geleceğe, dünyalığa gelecek bolluğa, hüner sahibi bir kişiye, sevince ermeye, faydalı işler ile meşgul olacağına, verdiği sözüne bağlı durulacağına, sorunlardan uzak bir hayatı olacağına, kolay kazanılan servete, iyi bir mutluluğa, yüksek kısmete delalet eder. Bunlarla birlikte maddi sıkıntıya, yoksulluğa, fena huylu bir yabancı tarafından zarar görmeye, rahatı yitirmeye, fesat bir kişiye delalettir. Farklı bir açıdan bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle derler: Bu rüya sıkıntıya düşerek kazandığı şöhrete , zorluklara göğüs gererek ulaştığı hayra, umudunu kestikten sonra hasret duyduğu şöhrete , zorlukla ulaştığı iyiliğe işaret eder.

"Rüyada dondurma yemek istemek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabirleri ile ilgili bunları biliyor muydunuz

rüyada dondurma yemek istemek
  • Yaklaşık bir insan ömrünün yaklaşık üçte birini, diğer bir tabirle tahminen 75 senelik bir yaşamın 25 senesini uykuda tüketir.
  • Rüya tabiri yapan kişi, kesinlikle tabirden rüya sahibinin ne şekilde etki altında kalacağını irdelemeli, sinirsel problemlere neden olacak tabirlerden elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif duygular yaşarlar.
  • Araştırmalar insanların yaklaşık %25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Aşırı ruhsal sorunları olan insanlar haricinde herkes rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Gözümüzü açtıktan 10 dk. geçince yüzde 90ını hatırlamayız.
  • Belirgin bir nesne görülen rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Zihnimiz bedenimizin o sırada hissettiği şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada dondurma yemek istemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.