Rüyada dondurma yemek tabiri

Dağlar M.(23) - Ordu sordu : "rüyada dondurma yemek tabiri açıklayabilir misiniz? "

Rüyada dondurma yemek tabiri, iyi işlere, sağlıklı bir ömre, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, merhametli evlada, bonkör aile ferdine, getirili yatırım içinde bulunacağına, becerili bir insana, dostlarla gülmeye, memuriyette makama ulaşacağına, sevince ermeye, istenilen kuvvete işarettir. Ayrıca korktuğundan emin olmaya, anlayışsız bir akrabaya, fakirliğe, ticari sorunlara, korkulanın başına gelmesine delalet eder. Bazen de rüya tabircileri derler ki: Kişinin gördüğü rüya cefa çekerek düşlediği saygınlığa, sıkıntı sonrasında ulaştığı toplu mala, çektiği zorlukların sonunda kavuştuğu rahatlığa, cefa çekerek umduğu mala delalettir.

"Rüyada dondurma yemek tabiri" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabir edilmesi ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada dondurma yemek tabiri
  • Hayvanlar üzerinde sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Ortalama bir insanın ömrünün tahminen üçte birini, farklı bir deyişle ortalama yetmişbeş yıllık bir ömrün 25 senesini uykuda tüketir.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka mezhepler, örfler, kültürler vs. bir çok değişken konusunda bilgi sahibi olmalıdır.
  • Kimi zaman açıkça bazı zaman da üstü kapalı biçimde geleceğe dair mesajlar alınır.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif hisler yaşarlar.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Ortalama her gece iki saate yakın rüya görülür.
  • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada dondurma yemek tabiri" yazısı izinsiz kopyalanamaz.