Rüyada döner bıçak görmek

Nurbay E.(46) - Sakarya sordu : "rüyada döner bıçak görmek açıklar mısınız? "

Rüyada döner bıçak görmek, beceri sahibi bir kimseye, eşiyle birlikte yaşamaya, mutluluğa ermeye, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, huzura kavuşmaya, zengin tanıdığa, samimi orta yaşlı akrabaya, bir kaç gün içinde duyulacak hayırlı değişimlere, maddiyata gelecek fazlalığa, hayali kurulan bir geleceğe, planların yerine geleceğine yorulur. Olumsuz yorum olarak huzurunun bozulacağına, iş nedeniyle üzüntüye, sıhhatin bozulacağına, parasal probleme, sırların açığa döküleceğine işaret eder. Farklı düşünen ulemalar şöyle derler ki: Görülen rüya ümitsizlikten sonra ulaştığı huzura, uzun bir bekleyişin sonunda düşlediği toplu kazanca, uğraşarak hasret duyduğu hünere, zahmetle birlikte hayalini kurduğu ticari kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada döner bıçak görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin anlamları konusunda merak ettikleriniz

rüyada döner bıçak görmek
  • Bir çok hayvan ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya alemi, büyük ve soyut bir alemdir.
  • Rüya yorumlayan, kati suretle sonuç olarak rüya görenin ne derecede etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, ruhsal sorunlara sebep olabilecek yorumlardan mümkün olduğunca kaçınmalıdır.
  • Zihnimiz hiç yoktan simalar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda karşılaşılan suratlar hayatımızda gördüğümüz ama hatırlamadığımız suratlardır. Her birimiz yaşamımız boyunca binlerce sima gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız surat yeteneğine sahibiz.
  • Çok fazla ruhsal sorunları bulunan kimseler dışında her birey rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Tabirlerin kılavuz olduğu mutlak suretle göz önünde bulundurulmalı, göstergelere göre ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Uyku, geçici ölüm gibi de değerlendirilir

Yasal Uyarı: "Rüyada döner bıçak görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.