Rüyada döner et görmek

Sondemet Ö.(40) - Kütahya sordu : "Merhabalar. Açık ara rakipleri arasında en derin rüya tabiri internet sitesi RüyadaNeGörmek.com. rüyada döner et görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada döner et görmek, zorluk çekmeden elde edilen mülke, eşiyle sohbete, getirisi yüksek işler gerçekleştireceğine, taleplerin yerine geleceğine, merhametli arkadaşa, şana sahip olmaya, maddi yükü olan birinden yakasını kurtarmaya, alın teriyle kazanılan nimete, yüksek kısmete, istenilen bir eşe, devlette mevkiye yükseleceğine yorulur. Bir diğer yoruma göre de rahatının kaçacağına, çözümü zor bir sorunla yüzyüze gelineceğine, fenalık görülmesine, sıkıntıya yaşantıya, sıkıntı verici bir sorunla karşılaşılacağına işarettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya sıkıntılarının sonunda kazandığı mala, uğraş vererek hak ettiği refaha, zorlanarak düşlediği hayra, zorlukların sonrasında düşlediği temiz kazanca işaret eder.

"Rüyada döner et görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumları hakkında merak ettikleriniz

rüyada döner et görmek
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlaka rüyanın karşılığını bilmesi icap eder.
  • Tahminen bir insanın yaşamının ortalama 3te 1ini, başka bir deyişle tahminen 75 yıllık bir ömrün yirmibeş yılını uykuda geçirir.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka mezhepler, adetler, toplumsal ananeler vb. bir çok parametre üzerinde bilgi sahibi olmalıdır.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Belirli bir olay barındıran rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli duygular yaşarlar.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. oynatılamaz.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık 1/4ünün rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada döner et görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.