Ruyada doner eti gormek

Ercan F.(42) - Bingöl sordu : "ruyada doner eti gormek yorumlar mısınız? "

Ruyada doner eti gormek, sorunlardan arınmış olacağına, maddi sıkıntılardan sıyrılmaya, şöhrete ermeye, merhametli arkadaşa, rızkın kazançlı olacağına, bereketli yarınlara, dünyalığa gelecek berekete, alın teriyle elde edilen ganimete, hak edilen güce ermeye, verdiği söze bağlı durulacağına, anlayışlı yaşlı kimseye yorulmaktadır. Başka görüşlere göre de sıkıntıya yaşantıya, kederden kurtulamamaya, istenmeyen bir durumla yüzyüze gelineceğine, düşmanlıktan emin olunacağına, üzüntü verecek problemle yüzyüze gelineceğine yorulmaktadır. Bazen de rüya uzmanları dediler ki: Kişinin gördüğü rüya zorluklarla mücadele ederek ümit ettiği büyük güce, sıkıntı sonrasında umduğu varlığa, hatalarının ardından hasret duyduğu beceriye, zamanla düşlediği berekete işarettir.

"Ruyada doner eti gormek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin analizleri konusunda bilinmeyenler

ruyada doner eti gormek
  • Ortalama olarak bir gecede iki saate yakın rüya görülür.
  • Kör olmayan insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz filmden renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüyalarda genellikle iç spiker vardır. Bilmediğimiz şehirlerin, tanımadığımız insanların isimlerini bildirir.
  • Rüya yorumlayanın mutlak suretle rüyalarda görülenin manasını bilmesi gerekir.
  • Rüya Yorumu yapan kimsenin tüm geçmiş yorumlar hakkında tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Denek hayvanları ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya tabircisi, kesinlikle sonuç olarak rüya görenin ne şekilde etkileneceğini değerlendirmeli, sinirsel sorunlara yol açabilecek değerlendirmelerden elinden geldiğince kaçınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Ruyada doner eti gormek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.