Rüyada döner görmek

Ersin K.(48) - İstanbul sordu : "rüyada döner görmek açıklar mısınız? "

Rüyada döner görmek, cömert amire, arkadaşlarıyla muhabbete, aydınlık yarınlara, verimli işler gerçekleştireceğine, sevince kavuşulacağına, merhametli evlada, tez zamanda alınacak iyi haber duymaya, zahmetsiz elde edilen paraya, sağlıklı yaşamaya, şöhrete erişmeye, gıpta ile bakılan kuvvete ermeye yorulmaktadır. Olumsuz yorum olarak sıkıntıya hayata, iş sebebiyle üzüntüye, sıhhatin bozulacağına, yalancı bir yöneticiye, kötülükten emin olunacağına yorulmaktadır. Bazı ulemalar şöyle tabir ederler ki: Bu rüya zorlukların sonrasında hasret duyduğu hünere, çektiği zorlukların sonunda istediği beceriye, uğraşlarının sonunda özlediği ganimete, bir kişiden yardım isteyerek beklediği iyi bir geleceğe delalettir.

"Rüyada döner görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabiri hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada döner görmek
  • Çok fazla psikolojik problemleri bulunan kimseler dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Uyandıktan 10 dakika sonra %90ını unutmuş oluruz.
  • Rüya tabircisinin 6. hissinin kuvvetli olması gerekir.
  • Rüyalar yorumları ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Rüya alemi, devasa ve manevi bir alemdir.
  • Belirli bir olay barındıran rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.

Yasal Uyarı: "Rüyada döner görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.