Ruyada doner kapi gormek

Mirhan E.(20) - Kocaeli sordu : "ruyada doner kapi gormek açıklar mısınız? Teşekkürler"

Ruyada doner kapi gormek, aşk hayatının yolunda olduğuna, imrenilen bir başarıya, bonkör tanıdığa, hak edilen güç sahibi olmaya, mülke gelecek fazlalığa, güzel uğraşlara gireceğine, kolay kazanılan mülke, emniyette yaşamaya, mutluluğu bulmaya, akrabalarla birlikte yaşamaya, tez zamanda duyulacak iyi habere delalettir. Bazen de karışık bir problemle yüzyüze gelineceğine, mutsuzluktan kurtulamamaya, istenmeyen bir durumla yüzleşileceğine, kıymet kaybetmeye, saklanansırların ortaya çıkacağına işaret eder. Bir takım çağdaş ulemalar derler ki: Bu rüya bir kişiden yardım isteyerek beklediği rahata, uzun süren çabaların sonunda kavuştuğu itibara, uğraş vererek hasret duyduğu toplu kazanca, umudunu yitirdikten sonra elde ettiği hünere yorulur.

"Ruyada doner kapi gormek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların anlamları ile alakalı merak edilenler

ruyada doner kapi gormek
  • Yaklaşık bir bireyin hayatının tahmini 3te 1ini, diğer bir deyişle tahminen yetmişbeş yıllık bir ömrün yirmibeş senesini uykuda tüketir.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık 1/4ünün rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya yorumlayanın altıncı hissinin kuvvetli olması gerekir.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlak suretle tabirden rüya görenin nasıl etkileneceğini değerlendirmeli, ruhsal sıkıntılara neden olabilecek değerlendirmelerden elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan duygulardan biri tasadır. Olumsuz hisler pozitif hislerden daha sık görülür.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Ruyada doner kapi gormek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.