Rüyada döner kebap görmek

Yakup T.(23) - Muğla sordu : "Dün gece size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada döner kebap görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada döner kebap görmek, duygusal külfeti bulunan arkadaştan uzak durulacağına, sıkıntı çekmeden elde edilen rızka, duygusal hayatın iyi gittiğine, sağlıklı bir ömre, bir kaç gün içinde öğrenilecek mutlu edici habere, ferahlığa, faydalı işler gerçekleştireceğine, eli açık adama, arkadaşlarıyla sohbete, mutluluğa ermeye, şana ulaşmaya işarettir. Bunlarla birlikte sıkıntı verici bir problemle yüzyüze gelineceğine, maddi zorluğa, kötülük görmeye, üzüntü duymaya, karışık bir problemle karşılaşılacağına delalet eder. Bir takım rüya ilminde önde gelenler şöyle yorumlarlar: Görülen rüya meşakkatle birlikte gözlediği iyi bir geleceğe, yardım alarak hak edilen mala, çektiği zorlukların sonunda kazandığı daha iyi kazanca, cefa çekerek özlediği şerefe yorulur.

"Rüyada döner kebap görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumlanması ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada döner kebap görmek
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın seviyede koku ve maneviyatı hisseder.
  • Gözümüzü açtıktan on dakika geçince yüzde 90ını hatırlamayız.
  • Rüya Yorumları uykuda bireyin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Rüya Yorumu yapan kimsenin bütün geçmiş tabirler hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • İleri derecede psikolojik sorunları bulunan insanlar haricinde her birey rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Bazı zaman net olarak bazı zaman da kapalı olarak gelecekle ilgili haberler alınır.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların az ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada döner kebap görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.