Rüyada döner koltuk görmek

Asef H.(37) - İstanbul sordu : "rüyada döner koltuk görmek açıklar mısınız? "

Rüyada döner koltuk görmek, gönül ilişkisinin iyi olacağına, vefakar evlada, parasal yükü bulunan kişiden uzaklaşılacağına, bol kazanca, önemli güce, yüksek şansa, hoşsohbet orta yaşlı kişiye, huzurlu olmaya, iyi bir başarıya, alın teriyle elde edilen ziynete, şana kavuşmaya yorulur. Başka görüşlere göre de fena niyetli düşman eliyle zarar görmeye, zora düşmeye, korkulanın gerçekleşmesine, saklanansırların ortaya çıkmasına, anlayışsız bir kişiye yorulmaktadır. Kimi zaman da alimler şöyle dediler: Bu rüya zahmetle kazandığı itibarlı mertebeye, sıkıntılara göğüs gererek hasret duyduğu saygınlığa, verdiği uğraşların sonunda kavuştuğu feraha, verdiği uğraşların sonunda düşlediği zafere delalet eder.

"Rüyada döner koltuk görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların anlamları hakkında bilmedikleriniz

rüyada döner koltuk görmek
  • İleri derecede ruhsal sorunları olan insanlar haricinde her birey rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali olarak da adlandırılır
  • Ortalama olarak her gece birkaç saat süreyle rüya görülür.
  • Rüyaların yol gösterici olduğu kesinlikle göz önüne alınmalı, işaretlere göre gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüya tabircisi, mutlaka dinler, örfler, toplumsal ananeler vb. pek çok nokta üzerinde bilgi sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada döner koltuk görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.