Rüyada döner satmak

Vaner T.(19) - Hollanda sordu : "hayırlı geceler; Rüya tabirlerinizi bir kaç zamandır sıklıkla inceledim. rüyada döner satmak yorumlayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada döner satmak, faydalı uğraşlara gireceğine, maddi sıkıntılardan sıyrılmaya, istenilen güce ulaşmaya, parasal yükü bulunan tanımadığı birinden uzak durmaya, iyi gelire, zahmetsiz elde edilen mülke, faydalı uğraşlar yapacağına, devlette makama geleceğine, isteklerin yerine geleceğine, ettiği yeminine sadık olacağına, hayali kurulan bir geleceğe işarettir. Nadiren de cimri bir düşmana, huzuru kaybetmeye, yalancı bir yabancıya, rahatının bozulacağına, fena niyetli bir yabancı tarafından zarar görmeye işaret eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan çağdaş ulemalar derler ki: Bu sıkıntılara göğüs gererek kavuştuğu mevkiye, sıkıntıya düşerek kavuştuğu paraya, zorluklarla mücadele ederek gözlediği toplu paraya, uzun bir bekleyişin sonunda hak edilen itibara delalettir.

"Rüyada döner satmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün analizleri hakkında merak ettikleriniz

rüyada döner satmak
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı duygular yaşarlar.
  • Rüya diye adlandırılan şey, uykuda görülen garip hallerdir
  • Rüya Yorumu yapan bireyin tüm eski yorumlar konusunda fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Beynimiz kendiliğinden yüzler ortaya çıkaramaz. Rüyalarda görülen suratlar yaşantımızda karşılaştığımız ancak hatırlamadığımız yüzlerdir. Hepimiz hayatımız boyunca binlerce sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız yüz becerisine sahibiz.
  • Rüya tabirleri yapılırken kesinlikle, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya yorumu yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Gözümüzü açtıktan on dk. geçince yüzde 90ını unutmuş oluruz.

Yasal Uyarı: "Rüyada döner satmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.