Ruyada doner yedigini gormek

Yaşar I.(38) - İstanbul sordu : "Selamın aleyküm. ruyada doner yedigini gormek açıklayabilir misiniz? "

Ruyada doner yedigini gormek, güvenli yaşamaya, yakında alınacak memnun edici haber duymaya, huzurlu kalacağına, sözlerin tutulacağına, bol kazanca, akrabalarla birlikte yaşamaya, gönül ilişkisinin iyi olacağına, yetenek sahibi bir insana, rahatlamaya, uzun ömre, güzel gelire işaret eder. Kimi zaman da ticaret nedeniyle sıkıntıya, kıymet yitirmeye, rahatının bozulacağına, kederden sıyrılamamaya, korkuya başına gelmesine işaret eder. Kimi ulemalar şöyle yorumlarlar: Bu umudunu kestikten sonra özlediği ticari kazanca, zorlukla birlikte özlediği şöhrete , uzun süren çabaların sonunda elde ettiği sevince, çektiği zorlukların meyvesini alarak özlediği yüksek mertebeye işarettir.

"Ruyada doner yedigini gormek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin anlamları ile alakalı merak edilenler

ruyada doner yedigini gormek
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Rüya tabirleri kati suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Ortalama bir kişinin yaşamının yaklaşık 3te 1ini, farklı bir tabirle yaklaşık 75 senelik bir ömrün yirmibeş yılını uyuyarak tüketir.
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin aynı aşamada koku ve maneviyatı hisseder.
  • Ortalama gecede birkaç saat rüya görülür.
  • Beynimiz sıfırdan suratlar oluşturamaz. Rüyalarda gördüğümüz suratlar yaşantımızda gördüğümüz ancak anımsamadığımız yüzlerdir. Hepimiz yaşamımız sırasında binlerce sima gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz surat yetisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Ruyada doner yedigini gormek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.