Rüyada donmuş şelale görmek

Homan Ü.(38) - Konya sordu : "Bulamadığım nerdeyse bütün yorumlar sitenizde bulunuyor ancak rüyada donmuş şelale görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada donmuş şelale görmek, zorluk çekmeden elde edilen paraya, kısa sürede duyulacak memnun edici değişimlere, güzel talihe, memuriyette makama geleceğine, özlemi duyulan bir geleceğe, merhametli arkadaşa, hayırlı uğraşlara, ikili ilişkilerde feraha, duygusal külfeti bulunan akrabadan yakasını kurtarmaya, becerikli bir insana, aşk hayatının yolunda olduğuna delalet eder. Nadiren de mesuliyetten dolayı rahatsız olunacağına, sıkıntılı yaşama, zarar görmeye, fena huylu bir yönetici eliyle zarar görmeye, parasal probleme delalettir. Farklı bir açıdan yaklaşan çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler: Görülen rüya verdiği uğraşların sonunda gözlediği ganimete, uğraşarak beklediği mülke, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak düşlediği galibiyete, çektiği zorlukların sonunda gözlediği daha sağlıklı bir hayata yorulur.

"Rüyada donmuş şelale görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların taşıdığı mesajlar ile alakalı merak edilenler

rüyada donmuş şelale görmek
  • Rüya Yorumları konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli tanımlamalar yapılmıştır.
  • Rüya Yorumu yapan şahsın bütün eski yorumlar hakkında tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Rüya Yorumu uyurken bireyin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Yaklaşık bir gecede iki saate yakın süreyle rüya görülür.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Kör olmayan insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini renksiz televizyondan tam renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • İleri derecede ruhsal problemleri olan insanlar dışında herkes rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada donmuş şelale görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.