Rüyada dördüz bebeğe hamile olmak

Yaşar M.(36) - Van sordu : "Kesinlikle internetteki en detaylı rüya yorumu sitesi ruyadanegormek. Aradığım nerdeyse bütün tabirler web sitenizde bulunuyor ama rüyada dördüz bebeğe hamile olmak açıklar mısınız? "

Rüyada dördüz bebeğe hamile olmak, dingin bir hayat sürdüreceğine, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye, güvende yaşamaya, becerili bir kimseye, ulaşılan güç sahibi olmaya, yüksek şansa, kazanılan ziynete, duygusal külfeti olan kişiden uzaklaşılacağına, sıkıntı çekmeden kazanılan ziynete, varlıklı yabancıya, şana erişileceğine delalet eder. Olumsuz anlamda rahatı kaybetmeye, maddi zorluğa, mutsuzluktan sıyrılamamaya, yalancı insana, muhtaç duruma düşmeye işarettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya alimleri derler ki: Bu sıkıntı çekerek istediği mala, zahmetle hasret duyduğu büyük güce, yenilgiden sonra umduğu şana, zorlukları aşarak düşlediği daha sağlıklı bir hayata yorulur.

"Rüyada dördüz bebeğe hamile olmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların taşıdığı mesajlar ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada dördüz bebeğe hamile olmak
  • İleri derecede psikolojik sorunları bulunan kimseler dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya yorumcusu, kesinlikle yorumdan kişinin ne şekilde etki altında kalacağını irdelemeli, sinirsel problemlere neden olabilecek yorumlardan zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz filmden renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Rüya Yorumu uykuda bireyin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm olarak da adlandırılır
  • Ortalama gece boyunca bir iki saat civarı süreyle rüya görürüz.
  • Belirgin bir nesne barındıran rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.

Yasal Uyarı: "Rüyada dördüz bebeğe hamile olmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.