Rüyada dövüş izlemek

Binnaz Ş.(37) - Şanlıurfa sordu : "Hayırlı günler; rüyada dövüş izlemek açıklar mısınız? "

Rüyada dövüş izlemek, ettiği yeminine sadık duracağına, arkadaşlık ilişkilerinde başarıya, vefakar evlada, iyi günlere, getirili girişimler gerçekleştireceğine, sağlıklı yaşamaya, ulaşılan güce, yakın zamanda öğrenilecek iyi haber almaya, kolay elde edilen paraya, güzel şansa, mutluluğa yorulmaktadır. Hoşnutsuz yorum olarak da kedere düşmeye, sıhhatin tehlike altında olduğuna, mutsuzluktan kurtulamamaya, korktuğundan emin olmaya, çözümü zor bir sorunla karşılaşılacağına işarettir. Bazı rüya alimleri şöyle tabir ederler ki: Bu zorlukla gözlediği saygınlığa, bir kişiden yardım isteyerek gözlediği az olan kazancının artacağına, zahmet çekerek kavuştuğu daha iyi bir hayata, sıkıntılarının sonunda beklediği galibiyete delalettir.

"Rüyada dövüş izlemek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların anlamları konusunda en çok merak edilenler

rüyada dövüş izlemek
  • Belirgin herhangi bir olay barındıran rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Araştırmalar insanların yaklaşık yüzde 25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Kimi zaman açık olarak kimi zaman da dolaylı şekilde gelecekte mesajlar görülür.
  • Kör olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Zihnimiz sıfırdan simalar yaratamaz. Uykuda görülen suratlar yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz fakat anımsamadığımız simalardır. Her birimiz hayatımız boyunca çok sayıda surat gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız surat yeteneğine sahibiz.
  • Rüyalar yorumları ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Rüya yorumu yapan kişinin altıncı hissinin kuvvetli olması gereklidir.

Yasal Uyarı: "Rüyada dövüş izlemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.