Rüyada dua ile şeytanı kovmak

Abdullah F.(44) - Trabzon sordu : "rüyada dua ile şeytanı kovmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada dua ile şeytanı kovmak, malın bereketli olmasına, bol gelire, huzur bulmaya, arzuların hayata geçeceğine, dingin bir hayatı olacağına, kısa sürede duyulacak iyi gelişmelere, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, sağlığa, kazançlı geleceğe, paraya gelecek artışa, emniyetli yaşamaya işaret eder. Bir diğer yoruma göre de istenmeyen bir olayla yüzyüze gelineceğine, sırların meydana çıkacağına, sefalete, ticaret nedeniyle huzursuzluğa, huzurunun kaçacağına işarettir. Farklı bir açıdan yaklaşan ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Bu zorlukların sonrasında istediği şöhrete , uğraşlarının sonunda kavuştuğu daha çok kazanca, kaybettikten sonra hayalini kurduğu feraha, çektiği zorlukların meyvesini alarak istediği ganimete delalet eder.

"Rüyada dua ile şeytanı kovmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabir edilmesi ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada dua ile şeytanı kovmak
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. oynatılamaz.
  • Ortalama olarak bir uyku süresinde birkaç saat rüya görürüz.
  • Rüyada çoğunlukla iç ses vardır. Tanımadığımız şehirlerin, tanımadığımız insanların adlarını bildirir.
  • Rüyalar alemi, büyük ve manevi bir alemdir.
  • Aşırı psikolojik sorunları olan kimseler haricinde herkes rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada dua ile şeytanı kovmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.