Rüyada dua ile uçmak

Erol U.(20) - İstanbul sordu : "rüyada dua ile uçmak yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada dua ile uçmak, paraya gelecek berekete, beklentilerin gerçekleşeceğine, sevinmeye, kazançlı yatırım içinde bulunacağına, sağlıklı bir ömre, rahatlamaya, büyük mertebeye ulaşacağına, sevenleriyle iyi geçinmeye, gelirin bereketli olmasına, vefakar eşe, finansal külfeti olan kimseden kendini kurtarmaya yorulur. Olumsuz anlamda karışık bir problemle karşılaşılacağına, can sıkıcı bir vaziyete düşmeye, parasal sıkıntıya, düşmanından emin olmaya, hilekar bir yabancıya işarettir. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya alimleri şöyle dediler ki: Görülen rüya hatalarının ardından istediği toplu mala, zorlukların sonrasında umduğu galibiyete, cefa çekerek kavuştuğu daha iyi kazanca, sıkıntı sonrasında hasret duyduğu beceriye işarettir.

"Rüyada dua ile uçmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumu ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada dua ile uçmak
  • Ortalama gecede birkaç saat rüya görürüz.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka mezhepler, adetler, toplumsal ananeler vb. bir çok etken üzerinde bilgi sahibi olmalıdır.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğundan insana şahsına ait düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Tabirlerin kılavuz nitelikte olduğu mutlak suretle hatırlanmalı, göstergelere dayanarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüyada bir iç ses vardır. Daha önce gitmediğimiz illerin, yabancı insanların adlarını söyler.
  • Yaklaşık bir kişinin hayatının tahmini üçte birini, farklı bir tabirle tahmini 75 senelik bir yaşamın 25 yılını uyuyarak tüketir.

Yasal Uyarı: "Rüyada dua ile uçmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.