Rüyada dua sesi duymak

Fasih E.(48) - Osmaniye sordu : "rüyada dua sesi duymak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada dua sesi duymak, problemlerden arınmış bir hayat süreceğine, güler yüzlü orta yaşlı insana, hayali kurulan bir birlikteliğe, hayırlı uğraşlara gireceğine, vefalı eşe, arkadaşlık ilişkilerinde feraha, getirili atılım gerçekleştireceğine, zorluk çekmeden kazanılan altına, maddi yükü bulunan kişiden uzaklaşmaya, yetenek sahibi bir insana, arzu edilen güç sahibi olmaya yorulmaktadır. Bazen de art niyetli bir kimseye, sağlığın bozulacağına, can sıkıcı bir duruma düşmeye, düşmanlığını göstermeyen amire, düşmanından emin olmaya delalettir. Bazı durumlarda da rüya uzmanları şöyle yorumlarlar: Bu zorlukların sonrasında kavuştuğu temiz rızka, hatalarının ardından umduğu mevkiye, zamanla istediği büyük güce, uzun bir bekleyişin sonunda istediği daha çok kazanca delalettir.

"Rüyada dua sesi duymak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların analizi konusunda merak edilenler

rüyada dua sesi duymak
  • Rüya alemi, geniş ve soyut bir alemdir.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka yorumdan kişinin ne şekilde etkileneceğini irdelemeli, ruhsal problemlere yol açabilecek yorumlamalardan zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • Kimi zaman açıkça kimi zaman da dolaylı biçimde gelecekle ilgili haberler alınır.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri tarafından iletilmiştir ve günümüzde geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Uyandıktan 10 dakika sonra yüzde 90ını unutmuş oluruz.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran eşittir.

Yasal Uyarı: "Rüyada dua sesi duymak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.