Rüyada düğüne gidememek

Türkmen V.(38) - Kocaeli sordu : "Bulamadığım nerdeyse bütün tabirler sitenizde var fakat rüyada düğüne gidememek yorumlar mısınız? "

Rüyada düğüne gidememek, hayali kurulan bir eşe, güvenli yaşamaya, merhametli akrabaya, maddi zorluklardan uzak durmaya, refah dolu yarınlara, karlı girişim içinde bulunacağına, yetenekli bir kimseye, sosyal yaşamda feraha, kolay kazanılan altına, getirili uğraşlara, tatlı dilli orta yaşlı yabancıya yorulur. Başka görüşlere göre de sağlığın kötüleşeceğine, iş sebebiyle geçim zorluğuna, ticaret alanında kayba, üzülmeye, mutsuz edici bir sorunla yüzleşileceğine yorulmaktadır. Daha olumlu bir pencereden bakan çağdaş ulemalar şöyle yorumlarlar: Görülen rüya zorlukların sonrasında hak ettiği refaha, kaybettikten sonra elde ettiği haysiyete, zorlukları aşarak ulaştığı servete, sıkıntılarının sonunda kavuştuğu paraya yorulur.

"Rüyada düğüne gidememek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin analizleri ile alakalı bilmedikleriniz

rüyada düğüne gidememek
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; fakat yakın aşamada ses ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüya diye adlandırılan şey, uykuda yaşanan tuhaf durumlardır
  • Erkekler rüyalarında daha agresif duygular yaşarlar.
  • Rüya Yorumları uykuda kişinin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve günümüzde önemini sürdürmektedir.
  • Beynimiz vücudumuzun o sırada hissettiği şeyleri rüyalarda karıştırabilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada düğüne gidememek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.