Rüyada dükkanı açık unutmak

Settar V.(20) - Yozgat sordu : "iyi günler; Gördüğüm nerdeyse bütün yorumlar web sitenizde yer buluyor ama rüyada dükkanı açık unutmak yorumlar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada dükkanı açık unutmak, güzel işler yapacağına, taleplerin gerçekleşeceğine, zenginliğe, yüksek mertebeye yükseleceğine, maddi sıkıntılardan sıyrılmaya, maddi külfeti bulunan kimseden uzak durulacağına, güzel talihe, sakin yaşayacağına, sıkıntı çekmeden kazanılan servete, duygusal hayatın iyi olacağına, istenilen bir başarıya yorulmaktadır. Olumsuz anlamda istenmeyen bir olayla yüzyüze gelineceğine, hoşnutsuz vaziyete gelmeye, rahatı kaybetmeye, karışık bir sorunla karşılaşılacağına, kedere düşmeye işarettir. Bazen de rüya yorumcuları şöyle tabir ederler ki: Bu uzun bir bekleyişin sonunda özlediği rahata, zorlukla hak edilen az olan kazancının artacağına, zorlanarak kavuştuğu paraya, verdiği uğraşların sonunda istediği başarıya işaret eder.

"Rüyada dükkanı açık unutmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizi konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada dükkanı açık unutmak
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri tarafından iletilmiştir ve günümüzde geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Belirgin herhangi bir nesne barındıran rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüya denilen olgu, uyurken yaşanan garip durumlardır
  • Erkekler rüyalarında daha negatif hisler yaşarlar.
  • Rüya tabiri yapan kişinin kati suretle rüyalarda görülenin anlamını bilmesi gerekmektedir.
  • Rüya yorumu ile ilgili acele edilmemelidir.

Yasal Uyarı: "Rüyada dükkanı açık unutmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.