Rüyada dumansız alev görmek

Zeynep E.(20) - İstanbul sordu : "rüyada dumansız alev görmek açıklar mısınız? "

Rüyada dumansız alev görmek, salih akrabaya, dingin bir hayat sürdüreceğine, servete, külfetsiz kazanılan kazanca, akrabalarla yaşamaya, kazanca gelecek fazlalığa, emniyetli olmaya, cömert amire, malın temiz olmasına, ferahlamaya, iyi talihe delalettir. Ender olarak da mutsuzluktan kurtulamamaya, içinden çıkılması zor bir sıkıntıyla karşılaşılacağına, düşmanından emin olunacağına, hilekar bir insana, saklanansırların ortaya döküleceğine delalet eder. Geniş bir çerçeveden bakan tabirciler şöyle dediler: Görülen rüya zamanla kazandığı şerefe, uğraş vererek umduğu servete, başarısızlıktan sonra kazandığı mala, sıkıntıyla beklediği müjdeye yorulur.

"Rüyada dumansız alev görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabir edilmesi konusunda bunları biliyor muydunuz

rüyada dumansız alev görmek
  • Rüyalar alemi, büyük ve soyut bir dünyadır.
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; ancak yakın aşamada ses ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüya Tabirleri yapan kimsenin tüm eski tabirler hakkında tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Kimi zaman net olarak bazen de üstü kapalı şekilde gelecekte haberler alınır.
  • Rüya tabircisi, mutlak suretle sonuç olarak rüyayı görenin nasıl etki altında kalacağını hesaba katmalı, sinirsel problemlere sebep olacak değerlendirmelerden elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Yaklaşık olarak gece boyunca birkaç saat süreyle rüya görürüz.
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğundan kişiye kendi düşünce ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Ortalama bir bireyin hayatının tahminen 3te 1ini, diğer bir deyişle tahmini yetmişbeş senelik bir hayatın 25 yılını uyuyarak geçirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada dumansız alev görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.