Rüyada düşmana esir olmak

Zafer Ü.(34) - Konya sordu : "rüyada düşmana esir olmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada düşmana esir olmak, arkadaşlarıyla refah içinde geçecek ömre, ticari getirisi yüksek girişimler yapacağına, külfetsiz elde edilen ganimete, ilişkisinin iyi gittiğine, emniyetli kalmaya, imrenilen bir kazanca, büyük güç sahibi olmaya, merhametli dosta, hoşgörülü yaşlı kişiye, getirili işlere, yüksek talihe yorulmaktadır. Ayrıca yalancı bir kişiye, saklanansırların meydana dökülmesine, ticaret sebebiyle geçim zorluğuna, düşmanlıktan emin olmaya, sorumluluktan ötürü mağdur olunacağına yorulur. Daha olumlu bir pencereden bakan yorumcular şöyle dediler ki: Görülen rüya zorluklara göğüs gererek hak edilen mala, sıkıntı çekerek hak ettiği şöhrete , sıkıntı çekerek istediği haysiyete, kaybettikten sonra hak edilen toplu kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada düşmana esir olmak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumlanması ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada düşmana esir olmak
  • Rüyalar alemi, geniş ve manevi bir dünyadır.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. hareket edemez.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Belirgin bir nesne barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Çok fazla psikolojik problemleri olan insanlar haricinde her birey rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Beynimiz bedenimizin gerçekten duyduğu olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm olarak da değerlendirilir
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.

Yasal Uyarı: "Rüyada düşmana esir olmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.