Ruyada duvarda yazilar gormek

Orhan E.(30) - İstanbul sordu : "ruyada duvarda yazilar gormek yorumlayabilir misiniz? "

Ruyada duvarda yazilar gormek, yakın zamanda öğrenilecek mutlu edici habere, devlette mertebeye çıkılacağına, fakirlikten uzak durmaya, mutluluğa ermeye, işyerinde terfiye, faydalı uğraşlar gerçekleştireceğine, karlı yatırım gerçekleştireceğine, karmaşadan uzak olacağına, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, emniyetli yaşamaya, huzur bulmaya yorulmaktadır. Bazen de sıhhatin kötüleşeceğine, sıkıntıya yaşantıya, mesuliyetten ötürü mağdur olmaya, hilekar bir yabancıya, ticaret kaynaklı üzüntüye delalet eder. Geniş bir çerçeveden bakan çağdaş ulemalar şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya zahmet çekerek istediği daha iyi kazanca, uzun bir bekleyişin sonunda hak ettiği mevkiye, çektiği zorlukların sonunda beklediği sevince, ümitsizlikten sonra hasret duyduğu huzura yorulmaktadır.

"Ruyada duvarda yazilar gormek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumları ile ilgili merak ettikleriniz

ruyada duvarda yazilar gormek
  • Beynimiz duyularımızın o sırada hissettiği olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından değişik açıklamalar yapılmıştır.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka takva, adetler, toplumsal ananeler vs. pek çok faktör konusunda bilgi sahibi olmalıdır.
  • Araştırmalar insanların yaklaşık 1/4ünün rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Denek hayvanları kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dakika sonra gördüğümüz rüyanın yarısını hatırlamamaya başlarız.

Yasal Uyarı: "Ruyada duvarda yazilar gormek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.