Rüyada efendi hazretlerini görmek

Fatih P.(46) - İstanbul sordu : "rüyada efendi hazretlerini görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada efendi hazretlerini görmek, sevince ermeye, getirili uğraşlara gireceğine, cömert akrabaya, düşkünlükten feraha çıkmaya, zahmetsiz elde edilen altına, mal varlığına gelecek fazlalığa, arkadaşlarıyla iyi geçinmeye, kazancın verimli olmasına, becerikli bir insana, uzun ömre, isteklerin hayata geçeceğine işaret eder. Hoşnutsuz yorum olarak da sıkıntıdan sıyrılamamaya, fakirliğe, korkulanın gerçekleşmesine, huzurunun kaçacağına, yalancı insana delalet eder. Farklı düşünen tabirciler şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya zamanla hak ettiği ganimete, uğraş vererek düşlediği zenginliğe, başarısızlıktan sonra ümit ettiği sevince, zorluklara göğüs gererek kavuştuğu galibiyete delalet eder.

"Rüyada efendi hazretlerini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumlanması konusunda bilmedikleriniz

rüyada efendi hazretlerini görmek
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğu için insana şahsına ait fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve hala önemini devam ettirmektedir.
  • Uyku, geçici ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Ortalama bir gecede bir iki saat civarı süreyle rüya görürüz.
  • Aşırı ruhsal sorunları olan insanlar dışında her birey rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Bazen net olarak bazen de dolaylı olarak gelecekle ilgili haberler alınır.

Yasal Uyarı: "Rüyada efendi hazretlerini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.