Rüyada ekmeğe reçel görmek

Mustafa B.(46) - Eskişehir sordu : "rüyada ekmeğe reçel görmek açıklar mısınız? "

Rüyada ekmeğe reçel görmek, eşiyle sohbete, getirili atılımlar içinde bulunacağına, istenilen bir birlikteliğe, alın teriyle kazanılan ziynete, taleplerin yerine geleceğine, mutlu günlere, şöhrete ulaşmaya, sağlıklı yaşamaya, güzel gelire, cömert insana, sevineceğine işaret eder. Hoşnutsuz yorum olarak da düşmanından emin olmaya, parasal zorluğa, ticaret sebebiyle üzüntüye, fenalığını saklayan akrabaya, karışık bir durumla yüzyüze gelineceğine delalettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan alimler şöyle dediler: Bu rüya meşakkatle ulaştığı daha iyi bir hayata, zorlukların sonrasında hak ettiği varlığa, umudunu kestikten sonra istediği hayra, cefa ile birlikte kazandığı az olan kazancının artacağına işarettir.

"Rüyada ekmeğe reçel görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın anlamları ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada ekmeğe reçel görmek
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüyalar kesinlikle hayra yorulmalıdır.
  • Beynimiz hiç yoktan suratlar oluşturamaz. Uykuda görülen yüzler yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Hepimiz ömrümüz sırasında onbinlerce yüz gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz yüz yetisine sahibiz.
  • Rüya yorumunun yol gösterici nitelikte olduğu mutlaka göz önüne alınmalı, emarelere bakılarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüyada çoğunlukla iç spiker vardır. Tanımadığımız ülkelerin, daha önce tanışmadığımız kimselerin adlarını söyler.
  • Rüya Tabiri yapan bireyin tüm eski tabirler konusunda bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ekmeğe reçel görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.