Rüyada ekmek arası köfte yediğini görmek

Ferhat Ö.(48) - Fransa sordu : "Selamlar; rüyada ekmek arası köfte yediğini görmek açıklar mısınız? "

Rüyada ekmek arası köfte yediğini görmek, paraya gelecek bolluğa, yeminin yerine getirileceğine, büyük mevkiye gelineceğine, eli açık insana, zahmetsiz kazanılan kazanca, akrabalarla gülmeye, işyerinde terfiye, gönül ilişkisinin iyi olacağına, gelirin verimli olmasına, finansal yükü bulunan dosttan kendini kurtarmaya, tertemiz zenginliğe işarettir. Olumsuz anlamda korkuya başına gelmesine, sorumluluktan ötürü rahatsız olmaya, kötülükten emin olunacağına, fenalığını saklayan yabancıya, mutsuzluktan kurtulamamaya delalettir. Bazı durumlarda da ulemalar şöyle dediler: Bu hatalarının ardından düşlediği müjdeye, ümitsizlikten sonra beklediği paraya, zorluklarla mücadele ederek hak edilen güce, umudunu kestikten sonra kavuştuğu daha iyi kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada ekmek arası köfte yediğini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin analizleri hakkında bilmedikleriniz

rüyada ekmek arası köfte yediğini görmek
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Hayvanlar kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Kaza yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; ancak aynı aşamada dokunma ve maneviyatı hisseder.
  • Zihnimiz duyularımızın o sırada hissettiği olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Kör olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini renksiz filmden renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya yorumlayanın mutlak suretle rüyanın tabirini bilmesi gerekmektedir.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından farklı açıklamalar yapılmıştır.
  • Rüya, geniş ve soyut bir dünyadır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ekmek arası köfte yediğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.