Rüyada ekmek arası yumurta görmek

Munteha R.(21) - İstanbul sordu : "Selamun aleyküm, rüyada ekmek arası yumurta görmek yorumlayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada ekmek arası yumurta görmek, maddi zorluklardan uzak durmaya, sevince kavuşmaya, iyi gelire, vefalı evlada, refah dolu geleceğe, paranın kazançlı olacağına, beklentilerin hayata geçeceğine, külfetsiz kazanılan kazanca, devlette makama ulaşılacağına, eşiyle sohbete, feraha yorulmaktadır. Hoşnutsuz yorum olarak da maddi sıkıntıya, kötü niyetli yabancı tarafından zarar görmeye, çözümü karmaşık bir olayla yüzyüze gelineceğine, iş kaynaklı geçim zorluğuna, ticari başarısızlığa yorulur. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan çağdaş ulemalar dediler ki: Bu sıkıntı sonrasında beklediği beceriye, kaybettikten sonra elde ettiği şerefe, uzun süren çabaların sonunda hasret duyduğu beceriye, bir kişiden yardım isteyerek kavuştuğu ticari kazanca yorulur.

"Rüyada ekmek arası yumurta görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların anlamı ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada ekmek arası yumurta görmek
  • Uykuda sıklıkla yaşanılan duygulardan biri endişedir. Negatif duygular pozitif duygulardan baskındır.
  • Rüya Yorumları yapan bireyin tüm eski tabirler hakkında bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; ancak yakın seviyede dokunma ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka takva, adetler, toplumsal ananeler gibi pek çok faktör ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüya Tabirleri uyurken bireyin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Kimi zaman net olarak kimi zaman da dolaylı olarak gelecekle ilgili haberler alınır.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif duygular yaşarlar.

Yasal Uyarı: "Rüyada ekmek arası yumurta görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.