Rüyada ekmek çöpe atmak

Cihan U.(37) - Kars sordu : "rüyada ekmek çöpe atmak açıklar mısınız? "

Rüyada ekmek çöpe atmak, mutluluğa ermeye, hayırlı işler yapacağına, emniyetli yaşamaya, becerikli bir insana, manevi yükü bulunan yabancıdan uzaklaşmaya, külfetsiz kazanılan kazanca, bonkör yabancıya, aydınlık günlere, temiz zenginliğe, sağlıklı yaşamaya, isteklerin hayata geçeceğine yorulmaktadır. Bunlarla birlikte mutsuz edici bir problemle yüzyüze gelineceğine, sıkıntıya hayata, saklanansırların ortaya döküleceğine, çözümü karmaşık bir problemle yüzleşileceğine, korktuğundan emin olmaya delalet eder. Kimi tabirciler derler ki: Kişinin gördüğü rüya zahmetle kavuştuğu beceriye, umudunu kestikten sonra elde ettiği müjdeye, zahmetlerinin meyvesini alarak ulaştığı sevince, cefa ile birlikte elde ettiği refaha işarettir.

"Rüyada ekmek çöpe atmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumları ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada ekmek çöpe atmak
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlak suretle yorumdan rüya sahibinin ne şekilde etkileneceğini hesaba katmalı, sinirsel sıkıntılara yol açabilecek yorumlamalardan olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Rüyalar tabiri yapılırken mutlaka, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Tahminen bir kişinin yaşamının ortalama üçte birini, farklı bir yorumla yaklaşık yetmişbeş yıllık bir ömrün 25 senesini uykuda geçirir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat aynı seviyede ses ve maneviyatı hisseder.
  • Aşırı psikolojik problemleri bulunan kimseler dışında her birey rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada ekmek çöpe atmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.