Rüyada ekmek fırını ve ekmek görmek

Elif I.(26) - Malatya sordu : "Bulamadığım hemen hemen tüm yorumlar sitenizde var ancak rüyada ekmek fırını ve ekmek görmek açıklar mısınız? "

Rüyada ekmek fırını ve ekmek görmek, sevince ermeye, arzuların gerçekleşeceğine, verimli işler ile meşgul olacağına, sorunlardan uzak bir hayatı olacağına, getirili iş gerçekleştireceğine, mutluluğa, bol şansa, imrenilen kuvvet sahibi olmaya, düşkünlükten kurtulmaya, hoşgörülü yaşlı kişiye, büyük mevkiye çıkılacağına işaret eder. Bir diğer yoruma göre de korkuya olmasına, huzuru kaybetmeye, çözümü zor bir sıkıntıyla yüzleşileceğine, zarar görülmesine, sağlığın yitirileceğine yorulmaktadır. Farklı bir açıdan yaklaşan çağdaş ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya cefa çektikten sonra özlediği huzura, ümitsizlikten sonra özlediği itibarlı mertebeye, zahmetle birlikte elde ettiği ganimete, zahmetlerinin meyvesini alarak düşlediği büyük güce delalet eder.

"Rüyada ekmek fırını ve ekmek görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın analizleri konusunda en sık sorulanlar

rüyada ekmek fırını ve ekmek görmek
  • Rüya Yorumları yapan kimsenin bütün eski tabirler konusunda tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli hisler tecrübe ederler.
  • Rüyayı yorumlayan, kesinlikle yorumdan kişinin ne derecede etki altında kalacağını değerlendirmeli, sinirsel sorunlara sebep olabilecek tabirlerden olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Uyandıktan 5 dk. sonra gördüklerimizin yüzde 50sini unuturuz.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali olarak da adlandırılır
  • Beynimiz hiç yoktan simalar oluşturamaz. Rüyalarda karşılaşılan simalar yaşantımızda karşılaştığımız fakat hatırlamadığımız yüzlerdir. Hepimiz yaşantımız sırasında çok sayıda sima gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz görme yeteneğine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada ekmek fırını ve ekmek görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.