Rüyada ekmek yufka ekmek

Ercan O.(33) - İstanbul sordu : "Selam, 3 gece önce rüya gördüm. rüyada ekmek yufka ekmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada ekmek yufka ekmek, rahatlamaya, getirili işler yapacağına, elinden her iş gelen bir insana, sosyal yaşamda muvaffakiyete, güzel gelire, mutlu geleceğe, üne ulaşmaya, hoşsohbet genç tanıdığa, aşk hayatının iyi gittiğine, birikmiş servete, yüksek makama çıkacağına yorulmaktadır. Nadiren de huzurunun bozulacağına, üzüntü verecek problemle yüzyüze gelineceğine, huzuru kaybetmeye, maddi sıkıntıya, hilekar bir düşmana delalettir. Bir takım rüya ilminde önde gelenler şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya uğraşarak ümit ettiği hayra, zahmetle birlikte gözlediği daha iyi kazanca, sıkıntılarının sonunda istediği rahata, çektiği zorlukların sonunda hak edilen itibara delalettir.

"Rüyada ekmek yufka ekmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin analizleri ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada ekmek yufka ekmek
  • Rüya, devasa ve soyut bir alemdir.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından değişik açıklamalar yapılmıştır.
  • Hayvanlar kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Sonradan gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; ancak yakın seviyede koku ve duyguları tecrübe ederler.
  • Ortalama olarak gece boyunca birkaç saat süreyle rüya görürüz.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların daha kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ekmek yufka ekmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.