Rüyada elbise katlamak görmek

Veli C.(22) - Çorum sordu : "Gördüğüm neredeyse bütün yorumlar sitenizde bulunuyor ancak rüyada elbise katlamak görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada elbise katlamak görmek, şöhrete ulaşmaya, hünerli bir kişiye, kısa sürede öğrenilecek müjdeli havadise, düşkünlükten sıyrılmaya, merhametli arkadaşa, güzel uğraşlara, ferahlamaya, sevince kavuşulacağına, hayırlı işler gerçekleştireceğine, ilişkisinin iyi olacağına, hayallerin hayata geçeceğine yorulmaktadır. Hoşnutsuz yorum olarak da korkuya başına gelmesine, saklanansırların açığa döküleceğine, sevimsiz bir hale gelmeye, sıkıntıya hayata, parasal probleme işarettir. Bazı durumlar için de rüya uzmanları şöyle tabir ederler: Bu rüya sıkıntıyla kavuştuğu az olan kazancının artacağına, uğraşlarının sonunda hak edilen ticari kazanca, sıkıntılara göğüs gererek umduğu servete, umudunu yitirdikten sonra beklediği itibara yorulmaktadır.

"Rüyada elbise katlamak görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumu ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada elbise katlamak görmek
  • Beynimiz hiç yoktan suratlar oluşturamaz. Rüyalarda karşılaşılan yüzler hayatımızda yüz yüze geldiğimiz fakat hatırlamadığımız yüzlerdir. Hepimiz hayatımız sırasında çok sayıda yüz gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız surat yeteneğine sahibiz.
  • Rüya yorumlarının rehber nitelikte olduğu mutlaka göz önünde bulundurulmalı, mesajlara dayanarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • İleri derecede ruhsal sorunları olan kimseler dışında her birey rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık 1/4ünün rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlaka rüyanın tabirini bilmesi gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada elbise katlamak görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.