Rüyada ele saç gelmesi

Seyfeddin B.(39) - İstanbul sordu : "Tartışmasız yapılmış en kullanışlı rüya sitesi RüyadaNeGörmek.com. 2 gece önce rüya gördüm. rüyada ele saç gelmesi yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada ele saç gelmesi, fakirlikten feraha çıkmaya, ikili ilişkilerde mutluluğa, paranın kazançlı olmasına, verdiği sözü yerine getireceğine, hayırlı uğraşlara gireceğine, feraha kavuşmaya, getirili atılımlar gerçekleştireceğine, duygusal hayatın iyi olacağına, zengin aile ferdine, vefakar arkadaşa, dünyalığa gelecek fazlalığa delalet eder. Aynı zamanda rahatının bozulacağına, maddi kayba, hoşgörüsüz bir yabancıya, düşmanlık görülmesine, ticaret alanında sorunlara yorulur. Farklı bir açıdan bakan rüya ilmiyle ilgilenenler dediler ki: Görülen rüya yenilgiden sonra gözlediği başarıya, ümitsizlikten sonra düşlediği paraya, zorlukları aşarak kavuştuğu servete, mağlubiyetten sonra ulaştığı itibarlı mertebeye yorulur.

"Rüyada ele saç gelmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabir edilmesi ile ilgili merak edilenler

rüyada ele saç gelmesi
  • Rüyalar tabiri yapılırken mutlaka, kişinin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Rüyalarda genellikle iç spiker bulunur. Daha önce görmediğimiz illerin, tanımadığımız kişilerin adlarını bildirir.
  • Zihnimiz kendiliğinden yüzler ortaya çıkaramaz. Rüyalarda görülen yüzler hayatımızda yüz yüze geldiğimiz fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Her birimiz hayatımız boyunca çok sayıda surat gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz görme yetisine sahibiz.
  • Tahminen bir insan hayatının tahmini üçte birini, başka bir yorumla ortalama 75 senelik bir ömrün yirmibeş yılını uyuyarak tüketir.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların az ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğu için kişiye kendi düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Uyku, geçici ölüm hali olarak da adlandırılır
  • Rüyalar kati suretle hayra yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ele saç gelmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.