Rüyada elinde ayakkabı taşımak

Osman D.(46) - Diyarbakır sordu : "rüyada elinde ayakkabı taşımak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada elinde ayakkabı taşımak, ferahlığa, uzun ömre, ilişkisinin iyi olacağına, sevineceğine, parasal yükü bulunan tanıdıktan yakasını kurtarmaya, faydalı uğraşlar gerçekleştireceğine, maddi zorluklardan kurtulmaya, kendisini sevenlerle eğlenmeye, bol kazanca, gelire gelecek berekete, paranın kazançlı olmasına yorulur. Başka görüşlere göre de ferahının kaçacağına, parasal zarara, ticaret kaynaklı huzursuzluğa, hilekar bir kişiye, iyi hali kaybetmeye delalet eder. Bazen de rüya uzmanları şöyle derler: Bu rüya zorlukla kavuştuğu itibarlı mertebeye, yenilgiden sonra kazandığı kazanca, hatalarının ardından istediği müjdeye, ümitsizlikten sonra kazandığı toplu kazanca delalettir.

"Rüyada elinde ayakkabı taşımak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın taşıdığı mesajlar hakkında bilinmeyenler

rüyada elinde ayakkabı taşımak
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. oynatılamaz.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Yaklaşık olarak bir gecede birkaç saat rüya görürüz.
  • Rüya tabiri yapılırken mutlaka, rüya görenin ruh halini, rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Bir çok hayvan üzerinde gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif hisler yaşarlar.

Yasal Uyarı: "Rüyada elinde ayakkabı taşımak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.