Rüyada elinde poşet taşımak

Muhammet I.(20) - Antalya sordu : "Selamlar. Bulamadığım nerdeyse bütün rüyalar web sitenizde bulunabiliyor fakat rüyada elinde poşet taşımak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada elinde poşet taşımak, duygusal yükü bulunan akrabadan uzak durulacağına, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, helal mala, ticari getirisi yüksek girişimler gerçekleştireceğine, akrabalarla mutlu olmaya, mutluluğa ermeye, feraha kavuşmaya, bol şansa, hayırlı uğraşlar ile meşgul olacağına, taleplerin hayata geçeceğine, gönül ilişkisinin iyi gittiğine işarettir. Bazen de cahil bir kimseye, üzülmeye, kötü huylu amir tarafından zarar görmeye, istenmeyen bir olayla karşılaşılacağına, ticari başarısızlığa delalettir. Bazen de rüya alimleri şöyle dediler ki: Bu rüya zorluklara göğüs gererek özlediği itibarlı mertebeye, yardım alarak beklediği ferahlığa, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hasret duyduğu servete, cefa ile birlikte gözlediği mutluluğa işarettir.

"Rüyada elinde poşet taşımak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin analizleri ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada elinde poşet taşımak
  • Bazı zaman açıkça bazı zaman da dolaylı olarak gelecekle ilgili mesajlar alınır.
  • Rüya yorumcusu, kati suretle tabirden kişinin hangi derecede etkileneceğini değerlendirmeli, ruhsal problemlere neden olacak yorumlamalardan mümkün olduğunca kaçınmalıdır.
  • Belirli herhangi bir nesne görülen rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali olarak da adlandırılır
  • Rüya yorumları yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.

Yasal Uyarı: "Rüyada elinde poşet taşımak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.