Rüyada elinde su taşımak

Fatih Ö.(34) - Ankara sordu : "iyi geceler. Bir iki gece önce size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada elinde su taşımak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada elinde su taşımak, kazanca gelecek berekete, güzel işlere, mutlu olmaya, tertemiz servete, aşk hayatının iyi olacağına, özlemi duyulan bir geleceğe, duygusal yükü bulunan birinden uzak durulacağına, huzur bulmaya, eli açık yabancıya, yeminin tutulacağına, zorluk çekmeden kazanılan servete işaret eder. Ayrıca kötülük görülmesine, ticaret nedeniyle geçim zorluğuna, fena huylu bir kişi tarafından zarar görmeye, hoşgörüsüz bir yöneticiye, kıymet kaybetmeye işaret eder. Daha olumlu bir pencereden bakan yorumcular şöyle dediler ki: Görülen rüya uğraşarak ümit ettiği itibara, kaybettikten sonra kavuştuğu güce, cefa çektikten sonra hasret duyduğu temiz kazanca, uğraş vererek istediği ganimete delalet eder.

"Rüyada elinde su taşımak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabirleri ile ilgili bunları biliyor muydunuz

rüyada elinde su taşımak
  • Rüya Yorumları yapan bireyin bütün eski yorumlar hakkında tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Ortalama gecede birkaç saat süreyle rüya görürüz.
  • Rüyaların yol gösterici olduğu kesinlikle hatırlanmalı, emarelere dayanarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. hareket edemez.
  • Bazı zaman açık olarak bazen de kapalı biçimde geleceğe dair mesajlar alınır.
  • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı seviyede ses ve duyguları tecrübe ederler.
  • Belirli herhangi bir nesne görülen rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.

Yasal Uyarı: "Rüyada elinde su taşımak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.