Rüyada elinde yemek taşımak

Eslem Ç.(27) - Ankara sordu : "Tartışmasız rakipleri arasında en detaylı rüya tabirleri sitesi burası. rüyada elinde yemek taşımak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada elinde yemek taşımak, kısa zamanda öğrenilecek memnun edici havadis öğrenmeye, huzur bulmaya, memuriyette mevkiye gelineceğine, bol gelire, temiz nimete, güvende kalmaya, kazançlı zamanlara, tatlı dilli yaşlı kimseye, faydalı uğraşlar gerçekleştireceğine, sevince, manevi külfeti olan tanımadığı bir kişiden uzaklaşılacağına işaret eder. Başka görüşlere göre de düşmanlık görmeye, cimri bir yabancıya, istenmeyen bir durumla yüzyüze gelineceğine, ticaret alanında sıkıntıya, değer düşmesine işarettir. Farklı bir açıdan yaklaşan alimler şöyle derler ki: Görülen rüya cefa ile birlikte gözlediği mutluluğa, uğraşarak elde ettiği nimete, meşakkatle istediği nimete, çektiği zorlukların meyvesini alarak kazandığı temiz kazanca işarettir.

"Rüyada elinde yemek taşımak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabirleri ile alakalı bilmedikleriniz

rüyada elinde yemek taşımak
  • Rüyalarda en sık hissedilen duygulardan biri endişedir. Olumsuz duygular olumlu hislerden güçlüdür.
  • Çok fazla ruhsal sorunları olan insanlar dışında herkes rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüyalarda genellikle iç ses bulunur. Daha önce görmediğimiz şehirlerin, tanışmadığımız insanların isimlerini bildirir.
  • Düş diye adlandırılan olgu, uyurken görülen garip durumlardır
  • Kimi zaman açıkça kimi zaman da üstü kapalı şekilde gelecekte haberler görülür.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve bugün de geçerliliğini sürdürmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada elinde yemek taşımak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.