Rüyada elinde yük taşımak

Özgür I.(39) - Kütahya sordu : "iyi günler. rüyada elinde yük taşımak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada elinde yük taşımak, manevi yükü olan insandan yakasını kurtarmaya, üne sahip olmaya, sosyal yaşamda mutluluğa, eli açık kadına, yüksek talihe, paraya gelecek fazlalığa, hayırlı uğraşlar gerçekleştireceğine, yakın zamanda alınacak müjdeli havadis öğrenmeye, dostlarla birlikte yaşamaya, gıpta ile bakılan kuvvete ermeye, ettiği yeminine bağlı olunacağına yorulmaktadır. Nadiren de kedere düşmeye, düşmanlık görülmesine, ferahının kaçacağına, hoşnutsuz bir hale gelmeye, üzücü bir problemle karşılaşılacağına yorulmaktadır. Geniş bir çerçeveden bakan tabirciler şöyle tabir ederler: Bu zamanla kavuştuğu hayra, uzun süren çabaların sonunda hasret duyduğu beceriye, cefa çekerek umduğu varlığa, zorlukla birlikte özlediği iyi bir geleceğe işarettir.

"Rüyada elinde yük taşımak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabiri hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada elinde yük taşımak
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif duygular tecrübe ederler.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından değişik tanımlamalar yapılmıştır.
  • Rüyada çoğunlukla iç spiker vardır. Bilmediğimiz ülkelerin, tanışmadığımız insanların adlarını söyler.
  • Rüya tabiri yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya, geniş ve soyut bir alemdir.

Yasal Uyarı: "Rüyada elinde yük taşımak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.