Rüyada eline iğne battığını görmek

Beldan T.(19) - İstanbul sordu : "rüyada eline iğne battığını görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada eline iğne battığını görmek, iyi geleceğe, hak edilmiş nimete, akrabalarla yaşamaya, sakin olacağına, bol şansa, arzu edilen kuvvet sahibi olmaya, yetenekli bir kişiye, gelire gelecek artışa, iyi sağlığını muhafaza etmeye, tez zamanda alınacak müjdeli havadis öğrenmeye, mutluluğu bulmaya delalettir. Ender olarak da istenmeyen bir olayla yüzyüze gelineceğine, sıkıntıya yaşama, sırların açığa dökülmesine, mesuliyetten ötürü mağdur olmaya, sağlığın kötüleşeceğine yorulmaktadır. Farklı bir açıdan bakan çağdaş ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya zorlukların ardından hak edilen güce, zahmetle hak ettiği toplu mala, uzun bir bekleyişin sonunda umduğu beceriye, zorlukların ardından hasret duyduğu berekete delalettir.

Gördüğünüz rüyaların taşıdığı mesajlar konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada eline iğne battığını görmek
  • Kimi zaman açıkça bazı zaman da kapalı biçimde geleceğe dair mesajlar görülür.
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; ancak aynı seviyede ses ve duyguları tecrübe ederler.
  • Zihnimiz sıfırdan suratlar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda görülen simalar yaşantımızda gördüğümüz ancak anımsamadığımız yüzlerdir. Hepimiz hayatımız boyunca binlerce sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz surat yeteneğine sahibiz.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Tahminen bir bireyin yaşamının tahmini 3te 1ini, farklı bir tabirle tahmini yetmişbeş senelik bir ömrün yirmibeş yılını uykuda tüketir.

Yasal Uyarı: "Rüyada eline iğne battığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.