Rüyada elma kurdu yemek

Mutay D.(41) - Rize sordu : "İyi sabahlar; rüyada elma kurdu yemek yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada elma kurdu yemek, yüksek makama geleceğine, helal servete, ticari kazancı yüksek atılımlar yapacağına, mutlu olmaya, faydalı işler yapacağına, işyerinde terfiye, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, sorunlardan arınmış kalacağına, hatrı sayılır güç sahibi olmaya, hünerli bir kimseye, emniyetli hissetmeye işarettir. Bir diğer yoruma göre de zorluğa düşmeye, mutsuz edici bir problemle yüzyüze gelineceğine, rahatının bozulacağına, zararlı bir kişiye, sıkıntılı yaşantıya işarettir. Bazı durumlarda da rüya alimleri şöyle tabir ederler: Görülen rüya sıkıntıya düşerek düşlediği galibiyete, zorlukların ardından ulaştığı toplu paraya, uğraşlarının sonunda beklediği galibiyete, sıkıntılarının sonunda istediği itibarlı mertebeye delalettir.

"Rüyada elma kurdu yemek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabir edilmesi ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada elma kurdu yemek
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve hala geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Rüya Tabiri yapan kişinin bütün eski yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Hayvanlar kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli tanımlamalar yapılmıştır.
  • Bazen açıkça kimi zaman da dolaylı olarak gelecekle ilgili mesajlar alınır.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka dinler, örfler, toplumsal ananeler gibi pek çok parametre üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüya tabirleri mutlaka iyiye yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada elma kurdu yemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.