Rüyada emzirmek

Cihan G.(43) - Eskişehir sordu : "İyi günler, Evvelsi gece sorduğum rüyayı gördüm. rüyada emzirmek açıklar mısınız? "

Rüyada emzirmek, güvenli yaşamaya, alın teriyle elde edilen nimete, kazancın kazançlı olmasına, aydınlık geleceğe, aşk hayatında huzura, hak edilen güce ulaşmaya, akrabalarla sohbete, sevince erişileceğine, yüksek makama ulaşacağına, becerikli bir insana, paraya gelecek bolluğa yorulur. Olumsuz anlamda çözümü zor bir durumla karşılaşılacağına, korkulanın başına gelmesine, ticaret sebebiyle geçim zorluğuna, parasızlığa, düşmanlığını gizleyen kimseye yorulmaktadır. Geniş bir çerçeveden bakan rüya uzmanları şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya hatalarının ardından kavuştuğu mutluluğa, zahmetle hak edilen zafere, zahmetlerinin meyvesini alarak hayalini kurduğu hayra, zahmetle birlikte hayalini kurduğu rahata delalet eder.

"Rüyada emzirmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın anlamı ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada emzirmek
  • Zihnimiz duyularımızın o sırada duyduğu olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Çok fazla ruhsal problemleri olan insanlar dışında her birey rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından farklı tanımlamalar yapılmıştır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Hayvanlar kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri tarafından iletilmiştir ve hala geçerliliğini sürdürmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada emzirmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.