Rüyada en arka sırada oturmak

Mükremin D.(19) - Gaziantep sordu : "rüyada en arka sırada oturmak açıklar mısınız? "

Rüyada en arka sırada oturmak, mutlu olmaya, üne ermeye, aşk hayatının iyi gittiğine, yakında duyulacak müjdeli gelişmelere, getirili atılım yapacağına, fakirlikten sıyrılmaya, içten davranan orta yaşlı adama, güvenli olmaya, iyi işler yapacağına, sevince ermeye, faydalı işler yapacağına delalet eder. Hoşnutsuz yorum olarak da mesuliyetten ötürü rahatsız olunacağına, sağlığın kötüleşeceğine, mutsuzluktan kurtulamamaya, düşmanından emin olunacağına, kötü bir problemle karşılaşılacağına delalet eder. Farklı bir açıdan bakan alimler şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya uzun süren çabaların sonunda beklediği başarıya, zorlukların sonrasında ulaştığı mutluluğa, ümitsizlikten sonra elde ettiği toplu mala, yardım alarak elde ettiği yüksek mertebeye işarettir.

"Rüyada en arka sırada oturmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumlanması ile alakalı bilmedikleriniz

rüyada en arka sırada oturmak
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık 1/4ünün rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif hisler yaşarlar.
  • Yaklaşık gece boyunca bir iki saat civarı süreyle rüya görülür.
  • Kimi zaman açıkça kimi zaman da dolaylı biçimde geleceğe dair mesajlar görülür.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri tarafından ulaştırılmıştır ve günümüzde geçerliliğini devam ettirmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada en arka sırada oturmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.