Rüyada erkek arkadaşıyla cinsel ilişkiye girmek

Mecid E.(44) - Balıkesir sordu : "rüyada erkek arkadaşıyla cinsel ilişkiye girmek açıklar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada erkek arkadaşıyla cinsel ilişkiye girmek, kolay elde edilen ziynete, cömert kimseye, sorunlardan uzak olacağına, duygusal külfeti bulunan tanıdığından kurtulmaya, mülke gelecek artışa, huzur bulmaya, ticari getirisi yüksek girişim içinde bulunacağına, duygusal hayatın iyi olacağına, alın teriyle elde edilen servete, şana kavuşulacağına, istenilen bir geleceğe işaret eder. Aynı zamanda sıkıntı verici bir durumla yüzleşileceğine, içinden çıkılması zor bir durumla yüzleşileceğine, mutsuzluktan sıyrılamamaya, huzuru yitirmeye, değer düşmesine delalettir. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya uzmanları şöyle tabir ederler ki: Bu verdiği uğraşların sonunda ümit ettiği büyük güce, sıkıntılarının sonunda hasret duyduğu haysiyete, zamanla ümit ettiği şerefe, başarısızlıktan sonra beklediği paraya delalet eder.

Rüyanızın tabirleri ile alakalı bilinmeyenler

rüyada erkek arkadaşıyla cinsel ilişkiye girmek
  • Rüya Yorumları uykuda bireyin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların az ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya tabirleri kati suretle hayra yorulmalıdır.
  • Rüya yorumları konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Ortalama bir insan ömrünün yaklaşık üçte birini, diğer bir yorumla yaklaşık 75 yıllık bir ömrün 25 yılını uyuyarak tüketir.
  • Belirli bir nesne görülen rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; ancak aynı seviyede koku ve maneviyatı hisseder.
  • Rüya yorumunun yol gösterici olduğu mutlaka hatırlanmalı, göstergelere göre gerekli önlemler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada erkek arkadaşıyla cinsel ilişkiye girmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.