Rüyada erkek bebeğe hamile görmek

Hatice Z.(46) - İstanbul sordu : "Bu gece anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada erkek bebeğe hamile görmek yorumlayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada erkek bebeğe hamile görmek, anlayışlı yaşlı kişiye, dostlarla sohbete, sağlığını kazanmaya, güzel talihe, iyi günlere, sözüne sadık duracağına, şöhrete ulaşılacağına, vefakar eşe, alın teriyle elde edilen nimete, hayallerin gerçekleşeceğine, becerili bir insana yorulmaktadır. Hoşnutsuz yorum olarak da anlayışsız bir düşmana, üzülmeye, fakirliğe, üzücü bir olayla yüzleşileceğine, düşmanlıktan emin olmaya işarettir. Farklı bir açıdan bakan alimler derler ki: Bu rüya zorlukların sonrasında kavuştuğu rahata, cefa çektikten sonra kazandığı itibarlı mertebeye, hatalarının ardından özlediği zenginliğe, sıkıntılara göğüs gererek kavuştuğu hayra işaret eder.

Gördüğünüz rüyaların analizleri ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada erkek bebeğe hamile görmek
  • Rüya yorumlayan, mutlaka mezhepler, adetler, toplumsal ananeler vs. pek çok nokta üzerinde birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişi, kati suretle sonuç olarak kişinin ne derecede etki altında kalacağını değerlendirmeli, ruhsal sorunlara sebep olacak tabirlerden mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama 1/4ünün rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüyada genellikle iç spiker vardır. Tanımadığımız şehirlerin, daha önce karşılaşmadığımız insanların isimlerini söyler.
  • Rüya tabiri ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; ancak aynı seviyede koku ve maneviyatı hisseder.

Yasal Uyarı: "Rüyada erkek bebeğe hamile görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.