Rüyada erkek bebeğe isim koymak

Zeki U.(45) - Konya sordu : "Selamun aleyküm. Gördüğüm nerdeyse bütün yorumlar web sitenizde var ancak rüyada erkek bebeğe isim koymak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada erkek bebeğe isim koymak, vefalı dosta, güzel işler yapacağına, emniyetli kalmaya, servete, dingin kalacağına, birikmiş ganimete, sağlıklı yaşamaya, rızkın bereketli olacağına, mutluluk dolu geleceğe, üne ulaşılacağına, anlayışlı orta yaşlı adama işaret eder. Bir diğer yoruma göre de kötü huylu bir yönetici tarafından fenalık görmeye, sırların ortaya çıkacağına, sıkıntılı yaşantıya, muhtaç duruma düşmeye, iyi hali kaybetmeye delalettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan alimler şöyle tabir ederler: Bu rüya uzun süren çabaların sonunda kavuştuğu saygınlığa, sıkıntılara göğüs gererek istediği güce, uzun bir bekleyişin sonunda kazandığı kazanca, sıkıntı sonrasında kavuştuğu hayra delalet eder.

"Rüyada erkek bebeğe isim koymak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabiri ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada erkek bebeğe isim koymak
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka tabirden rüya sahibinin hangi derecede etki altında kalacağını değerlendirmeli, sinirsel sorunlara yol açacak yorumlamalardan mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Bir çok hayvan ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Bilimsel araştırmalar insanların yaklaşık 1/4ünün rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri tarafından iletilmiştir ve bugün de geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Uykuda en çok hissedilen duygulardan biri kaygıdır. Negatif duygular pozitif hislerden güçlüdür.
  • Rüya yorumunun kılavuz olduğu kati suretle göz önünde bulundurulmalı, işaretlere göre ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • İleri derecede psikolojik sorunları olan insanlar dışında herkes rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada erkek bebeğe isim koymak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.