Rüyada erkek bebek düşürmek

Hüseyin U.(45) - Mardin sordu : "Selam. Bir iki gece önce tuhaf bir rüya gördüm. rüyada erkek bebek düşürmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada erkek bebek düşürmek, sevince, ettiği yeminine bağlı kalınacağına, birikmiş nimete, getirili yatırım içinde bulunacağına, emniyette hissetmeye, mutluluğa ermeye, kolay elde edilen servete, işyerinde terfiye, sağlığa, mülke gelecek bolluğa, varlıklı tanıdığa delalettir. Başka görüşlere göre de korkulanın gerçekleşmesine, kıymet kaybetmeye, sıkıntı verici bir olayla yüzleşileceğine, merhametsiz bir yabancıya, sefalete delalet eder. Kimi tabirciler şöyle dediler: Bu rüya uzun bir bekleyişin sonunda hasret duyduğu mülke, zorluklara göğüs gererek hak edilen sevince, cefa çektikten sonra umduğu daha çok kazanca, zorlanarak istediği itibara delalettir.

"Rüyada erkek bebek düşürmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumlanması hakkında bilinmeyenler

rüyada erkek bebek düşürmek
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka mezhepler, adetler, toplumsal ananeler vs. bir çok değişken konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli hisler tecrübe ederler.
  • Rüya Yorumları yapan şahsın tüm eski yorumlar hakkında tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Denek hayvanları üzerinde gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm olarak da değerlendirilir
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama %25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Belirgin bir nesne barındıran rüya, genellikle doğrudan o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.

Yasal Uyarı: "Rüyada erkek bebek düşürmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.