Rüyada erkek bebek uyutmak

Dursun G.(38) - Zonguldak sordu : "Bulamadığım hemen hemen bütün tabirler burada bulunabiliyor ancak rüyada erkek bebek uyutmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada erkek bebek uyutmak, zengin aile ferdine, taleplerin hayata geçeceğine, yetenekli bir insana, birikmiş nimete, maddi külfeti bulunan yabancıdan yakasını kurtarmaya, zahmetsiz kazanılan altına, getirili yatırım gerçekleştireceğine, ikili ilişkilerde başarıya, yağmura, dostlarıyla iyi geçinmeye, faydalı uğraşlara gireceğine işaret eder. Bir diğer yoruma göre de sıkıntıdan sıyrılamamaya, mesuliyetten ötürü mağdur olmaya, zararlı bir düşmana, ticari başarısızlığa, yalancı düşmana delalet eder. Bir takım rüya tabircileri derler ki: Görülen rüya meşakkatle düşlediği toplu paraya, sıkıntıları aşarak gözlediği zafere, umudunu yitirdikten sonra kavuştuğu ferahlığa, yenilgiden sonra umduğu az olan kazancının artacağına yorulmaktadır.

"Rüyada erkek bebek uyutmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumları konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada erkek bebek uyutmak
  • Çok fazla ruhsal sorunları olan insanlar haricinde her birey rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüyalar yorumları ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğundan insana kendi fikir ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri tarafından ulaştırılmıştır ve hala önemini sürdürmektedir.
  • Uyandıktan on dakika geçince yüzde 90ını unutmuş oluruz.
  • Rüya Tabirleri uykuda bireyin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; fakat aynı aşamada dokunma ve maneviyatı tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada erkek bebek uyutmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.