Rüyada erkek çocuğu ile cinsel ilişkiye girmek

Sadreddin A.(31) - Romanya sordu : "Tartışmasız internetteki en kullanışlı rüya yorumları sitesi burada. rüyada erkek çocuğu ile cinsel ilişkiye girmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada erkek çocuğu ile cinsel ilişkiye girmek, aşk hayatında huzura, hoşgörülü yaşlı insana, iyi geleceğe, hayırlı dosta, getirisi yüksek işler gerçekleştireceğine, maddi zorluklardan uzak durmaya, sağlıklı bir ömre, bol berekete, güzel kısmete, verdiği sözünü tutmaya, getirili atılımlar yapacağına yorulur. Hoşnutsuz yorum olarak da sorumluluktan dolayı rahatsız olmaya, kötü bir olayla yüzleşileceğine, fena niyetli bir akraba tarafından zarar görmeye, maddi zorluğa, iş nedeniyle huzursuzluğa yorulmaktadır. Bazı rüya alimleri şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya sıkıntı çekerek hak ettiği şöhrete , meşakkatle umduğu servete, cefa ile birlikte beklediği galibiyete, sıkıntılara göğüs gererek gözlediği ticari kazanca delalettir.

"Rüyada erkek çocuğu ile cinsel ilişkiye girmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın analizleri ile alakalı merak edilenler

rüyada erkek çocuğu ile cinsel ilişkiye girmek
  • Rüya Yorumları alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli açıklamalar getirilmiştir.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların daha kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya Yorumu yapan bireyin tüm eski tabirler konusunda tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Erkekler rüyalarında daha negatif duygular yaşarlar.
  • Rüya tabircisi, mutlaka dinler, adetler, kültürler vb. bir çok parametre konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Gözümüzü açtıktan beş dk. sonra gördüğümüz rüyanın yüzde 50sini unuturuz.
  • Tahminen bir insanın ömrünün yaklaşık üçte birini, farklı bir deyişle ortalama 75 yıllık bir yaşamın 25 senesini uyuyarak geçirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada erkek çocuğu ile cinsel ilişkiye girmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.