Rüyada erkek çocuğun başını okşamak

Emin G.(22) - Sakarya sordu : "İyi günler, Tartışmasız hazırlanmış en ayrıntılı rüya yorumları sitesi ruyadanegormek. Aradığım hemen hemen bütün yorumlar burada bulunuyor fakat rüyada erkek çocuğun başını okşamak açıklayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada erkek çocuğun başını okşamak, eşiyle birlikte mutlu olmaya, hayırlı uğraşlar gerçekleştireceğine, ticari getirisi yüksek işler yapacağına, vefakar dosta, sevineceğine, düşkünlükten uzak durmaya, emniyette olmaya, temiz ziynete, huzur bulmaya, sağlıklı bir ömre, ikili ilişkilerde huzura yorulmaktadır. Başka görüşlere göre de maddi zorluğa, sıkıntı verici bir olayla yüzyüze gelineceğine, sırların meydana döküleceğine, hoşnutsuz duruma düşmeye, kötülük görülmesine delalettir. Farklı düşünen çağdaş ulemalar derler ki: Bu zamanla hayalini kurduğu yüksek mertebeye, uzun süren çabaların sonunda istediği kazanca, sıkıntılarının sonunda kavuştuğu daha iyi kazanca, başarısızlıktan sonra kazandığı ferahlığa yorulur.

"Rüyada erkek çocuğun başını okşamak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabir edilmesi ile ilgili merak edilenler

rüyada erkek çocuğun başını okşamak
  • Rüya yorumlayanın mutlaka rüyanın karşılığını bilmesi icap eder.
  • Beynimiz sıfırdan simalar yaratamaz. Uykuda görülen yüzler yaşantımızda gördüğümüz fakat hatırlamadığımız yüzlerdir. Her birimiz yaşantımız boyunca onbinlerce sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız yüz becerisine sahibiz.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali olarak da değerlendirilir
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı seviyede koku ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Yapılan araştırmalar insanların yaklaşık 1/4ünün rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüyada çoğunlukla iç spiker vardır. Tanımadığımız şehirlerin, tanımadığımız kimselerin isimlerini söyler.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından farklı açıklamalar yapılmıştır.
  • Tabirlerin kılavuz olduğu kesinlikle göz önüne alınmalı, emarelere göre ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada erkek çocuğun başını okşamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.